آموزش بافت شال گردن و کلاه

آموزش بافت کلاه ساده بافتنی

فیلم آموزش کلاه بافتنی پسرانه / دخترانه برای فصل سرد سال

سلام به بافتنیا (دنیای قشنگ بافتنی‌های آنلاین) خیلی خوش اومدین، امروز با فیلم آموزش کلاه بافتنی پسرانه / دخترانه در خدمت شما عزیزان همراه هستیم. بافت کلاه در فصل سرد یکی از هنرهایی است که می‌تواند در چنین روزهایی، هیجان و انرژی مثبت را در زندگی ما و عزیزان‌مان ایجاد کند. با این آموزش بافت کلاه دخترانه / پسرانه جدید و در واقع قلاب بافی کلاه تا انتها همراه ما باشید.

این آموزش بافت کلاه کاملا با آموزش قبلی ما هماهنگ هست و طرح و بافت مشابهی با ویدئوی آموزش قلاب بافی شال گردن ساده دارد (لینک در پایین توضیحات). اگر هر دوی این قلاب بافی‌ها با بافتنی را انجام دهید یک مجموعه هماهنگ خواهید داشت. و با بافت هر دوی این بافتنی‌های زمستانه می‌توانید هنرمندی خود را به خوبی به دیگران نشان دهید.

این آموزش بافتنی و قلاب بافی مخصوص شمایی است که به دنبال یک کلاه بافتنی دخترانه ساده هستید یا می‌خواهید یک کلاه بافتنی پسرانه جدید را به فرزند، همسر یا نامزد … خود هدیه دهید. هدیه دادن بهانه و مناسبت نمی‌خواهد و هر روز خدا، یک روز عالی برای این کار است.

خوشبختانه، این بافت کلاه ساده است و یکی از آموزش‌های قلاب بافی ساده به حساب می‌آید پس بدون ترس نخ بافتنی و قلاب خود را بردارید و با ما همراه شوید. اگر توانایی شما در قلاب بافی مبتدی است با دقت بیشتری نکته‌هایی که در این فیلم آموزش بافت کلاه گفته شده را ببینید ولی مطمئن باشید که شما می‌توانید در هر سطحی که هستید به خوبی از پس این بافتنی با قلاب بر‌بیایید.

یک نکته مهم در زیبایی نهایی این کلاه بافتنی آت است که هنرمندانه رنگ یا رنگ‌ها را انتخاب کنید. ما در این آموزش بافت کلاه از دو رنگ استفاده کردیم، شما هم می‌توانید دو رنگ را با توجه به سلیقه خود یا نظر شخصی که برایش می‌بافید انتخاب کنید؛ یا اینکه کل مراحل بافت و بافندگی را تک‌رنگ انجام دهید.

فقط یادتان باشد رنگ‌های مناسب فصل سرد (زمستان) باید کمی سیاه داشته باشند. یعنی اگر از رنگ زرد استفاده می‌کنید، کاموای زردی را بردارید که کمی چرک به نظر می‌آید. در کل رنگ‌بندی‌های فسفری و تند و تیز چندان مناسب فصل زمستان نیست. با رعایت همین نکته انتخاب‌های هوشمندانه‌تری داشته باشید و نخ بافتنی مناسب‌تری را برگزینید.

همانطور که احتمالا می‌دانید، نتیجه نهایی این آموزش فقط یک کلاه بافتنی پسرانه یا فقط یک کلاه بافتنی دخترانه نیست بلکه این کلاه بافتنی برای هر دوی پسر و دختر مناسب است و به راحتی با انتخاب رنگ‌بندی درست، می‌توانید از این طرز بافت کلاه یک بافتنی پسرانه یا دخترانه داشته باشید؛ که زیباست و لایق شما و عزیزان‌تان هست.

اگه از این ویدئوها خوشتون اومد، حتما بافتنیا رو تو شبکه‌های اجتماعی به دوستان‌تون معرفی کنین. با این کار از ما حمایت کردین، ممنون از تک‌تک شما دوستان خوب.

بریم سراغ فیلم آموزش کلاه بافتنی پسرانه / کلاه بافتنی دخترانه …

حتما تصویر کلاه یا کلاه‌های قلاب بافی شده خود را در دایرکت اینستاگرام برای ما ارسال کنید.

مشاهده این ویدئو در یوتیوب:
https://youtu.be/uPsqpxyFsCA

منبع
کانال یوتیوب بافتنیا
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن