آموزش بافت موتیف

آموزش بافت موتیف مربع با قلاب با طرح قلب

موتیف مربع — موتیف بافی با قلاب و کاموا با طرح قلب

سلام دوستان خوبم، به این آموزش قلاب بافی در بافتنیا خوش اومدین. تو این ویدئو به سراغ موتیف بافی و آموزش یک موتیف مربع با قلاب رفتم و قراره با هم یه موتیف قلبی رو با قلاب ببافیم. تهیه موتیف قلاب بافی کار جذاب و دوست‌داشتنی هست و خیلی به دردمون می‌خوره.

در این ویدیوی آموزشی به رج به رج بافت موتیف مربعی رو یاد می‌گیریم. راستش، بافت موتیف مربع تو جاهای مختلفی به‌دردمون می‌خوره؛ برای تهیه ست نوزادی بافتنی یعنی تهیه انواع سیسمونی نوزاد پسر یا دختر، پتوی فانتزی، بافت روتختی با قلاب، بافت شال گردن، بافت کوسن، بافت رومیزی با قلاب و یه عالمه چیز رنگارنگ و خوشگل دیگه – که به سلیقه و خلاقیت خودتون بستگی داره – از موتیف بافی با قلاب استفاده میشه.

از اونجایی که آموزش‌های قلاب بافی و بافتنی من به صورت کامل و رج به رج هست، یه مقدار طول ویدئوهای زیاد هست. این آموزش موتیف بافی با قلاب بیش از یک ساعت هست که امیدوارم برای دوستانی که تازه قلاب بافی با کاموا رو شروع کردن حاوی همه نکته‌های مورد نیاز باشه. در واقع سعی کردم آموزش‌های بافتنی بافتنیا برای همه سطوح کاربرد داشته باشه.

حتما سوالات‌تون رو تو بخش نظرات بنویسین و تصویر کارهای خوب‌تون رو با استفاده از دایرکت اینستاگرام برای من بفرستین.

وسایل مورد نیاز برای بافت موتیف مربع با قلاب (طرح قلب):

برای بافت موتیف مربعی با طرح قلب من از 4 رنگ مختلف از کاموای کتان گلد و قلاب شماره 1.9 دسته ژله‌ای (تولیپ) استفاده کردم.

می‌تونین با سلیقه خوبی که دارین رنگ‌های زیبا و متناسبی رو برای این آموزش قلاب بافی انتخاب کنین و لزوماً رنگ‌های شما مشابه رنگ کامواهای من نباشه.

در زیر ادامه ویدئوی آموزش قلاب بافی موتیف مربعی با طرح قلب آمده است:

مشاهده قسمت دوم از آموزش بافت موتیف مربع با قلاب با طرح قلب

مشاهده قسمت سوم از آموزش بافت موتیف مربع با قلاب با طرح قلب

مشاهده این ویدئو در یوتیوب:
https://youtu.be/OM9_J9Yemqc
https://youtu.be/rv4fmsmh-nw
https://youtu.be/GbxntBNxGA5

منبع
کانال یوتیوب بافتنیا
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن