آموزش عروسک بافی

آموزش بافت عروسک موش کوچولوی بامزه

بافت عروسک با قلاب ساده

سلام به دوستان خوبم، حتما می‌دونین که تو تقویم چینی، هر سال یک نماد حیوانی داره. نماد سال 1399 (یا همین 2020) هم موش هست؛ به همین خاطر خیلی از شما عزیزان دنبال بافت عروسک موش هستین. بعضی‌ها دوست دارن تو سفره هفت سین نماد سال رو بذارن و بعضی هم دوست دارن یه کادوهای بامزه کوچولو داشته باشن که چاشنی عیدی‌هاشون بشه. البته عید امسال نمی‌دونم بشه دید و بازدید رفت و عیدی گرفت و داد یا نه. به هر حال آرزوی قلبی بافتنیا، سلامتی و تندرستی شما وخانواده‌های عزیزتون هست. بریم سراغ آموزش بافت عروسک موش کوچولو با قلاب.

آموزش عروسک بافتنی ساده با قلاب یه شکل موش کوچولو

عروسک بافتنی با قلاب امروز یه موش کوچولو موچولو هست که برای جاسوئیچی، آویز و عروسک‌های روی یخچال خیلی خوبه. این عروسک قلاب بافی رو می‌تونین در زمان کوتاهی آماده کنین و از بافت عروسک بافتنی با قلاب لذت ببرید.

برای بافت عروسک موش با قلاب به سه رنگ نخ کاموا نیاز داریم. یک نخ برای بدن عروسک موش با قلاب یک رنگ برای لباس عروسک موش بافتنی و کمی هم کاموای مشکی برای چشم موش قلاب بافی ما. عروسک قلاب بافی موش را می‌توانید با قلاب شماره یک تولیپ ببافید (من هم همین کار را کردم). باقی ترفندها و نکته‌های بافت عروسک موش را در ویدئو با هم تماشا کنیم…

با بافتنیا عروسک بافی با میل و تهیه عروسک بافتنی را به صورت گام به گام یاد بگیرید…

مشاهده آموزش بافت عروسک موش کوچولوی بامزه با قلاب در یوتیوب:
https://youtu.be/c-nLy4VdOmQ

منبع
کانال یوتیوب بافتنیا
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن